Skandinávie 2004

O těchto stránkách

Tyto stránky vytvořil Marble (tudíž všude, kde je použita první osoba bez uvedení jména si dosaďte právě mne). Fotografie jsou z Marbleho a Tritasova fotoaparátu.

Stránky se nacházejí na Atreyi, serveru matematicko-fyzikální fakulty UK. Fungují díky existenci HTML 4.01, PHP verze 4, CSS2 a občas i JavaScriptu. Byly vytvořeny pomocí textového editoru VIM a grafického editoru GIMP na platformě GNU Linux/i386.

Stránky se snažím dělat podle standardů a pokud možno bez nějakých specifických požadavků na prohlížeč a počítač. Nicméně speciálně na prohlížení fotek je vhodné rozlišení alespoň 1024×768 a dostatečné množství barev. Stránky by se měly zobrazit v původní podobě na prohlížeči, který má dobře implementovánu podporu CSS2 a dokáže korektně zobrazit PNG a JPEG obrázky. Nicméně samotný informační obsah by měl být dostupný na libovolném prohlížeči. Pokud tomu tak není, nebojte se ozvat (ovšem například to, aby jste viděli fotky v textovém prohlížeči, zařídit nezvládnu :-).

Libovolné připomínky, dotazy, komentáře apod. týkající se stránek a Skandinávie pište buďto do diskuzního fóra (pokud už existuje a funguje) nebo přímo mně na adresu marble@matfyz.cz.

Polsko Německo Dánsko Švédsko Norsko